Кафе

Кафе готелю «Ірена» оформлене в кращих європейських традиціях та декорований авторськими колажами львівської художниці Олени Звір. Майстри кулінарної справи порадують вас холодними та гарячими закусками, смачними стравами європейської та української кухні, домашньою випічкою та різноманітними напоями.

Заклад працює з 7.30 у будні  та з 8.00 у вихідні й радо може запропонувати гостям скуштувати у вишуканій атмосфері Зимового саду смачний сніданок континентального типу за спеціальним меню.

Ексклюзивний інтер’єр трьох залів кафе також прекрасно підходить для вирішення бізнесових справ під час бізнес — ланчу з 12.30 до 15 год. (меню бізнес-ланчів щоденно оновлюється), фуршетів, корпоративних вечірок та кав-перерв при проведенні конференц-сервісу.

Тут можна відсвяткувати будь-які важливі події Вашого життя — дні народження, ювілеї, хрестини… Колектив кафе «Ірена» зробить усе, щоб задовольнити навіть найвибагливішого клієнта бездоганним обслуговуванням та смачною кухнею, і зробить Ваше свято незабутнім!

Прокрутити вгору