Олена Звір

Стіни  готелю прикрашає дещо особливе і тепле, дещо, що допомагає створити для Вас затишок та приємну атмосферу. Це — роботи львівської художниці Олени Звір.

Цю мисткиню та її картини знають і люблять не тільки в Україні, а і у багатьох країнах світу. Вона — членкиня спілки художників України та українсько-американської спілки художників «Fate». Олена закінчила Національну художню академію за спеціальністю «Художній текстиль». Напевно, саме тому вона так любить постійно вигадувати нові техніки і застосувати їх у своїх роботах, а особливо з батиком, щоб відчути і передати нові нотки настрою у потоці подій, вражень і почуттів.

Роботи Олени такі різні за тематикою і за емоціями, різні за власними експериментальними методами втілення. Хвилювання, страх, надія та захоплення, любов і ніжність, радість і ностальгія. «Спокійні» пастельні, а поруч з ними — яскраві і динамічні. Її твори — про минуле і сучасне, про гармонію та хаос. Різні, як і саме життя. А ще вони дають можливість трішки попустувати! Адже жодна з них не є мономалюнком і містить приховане від «першого погляду» зображення, що поглиблює перший план до безмежності, розвиваючи ваше відчуття простору та уяви.

Завітайте у готель «Ірена». Саме тут Ви будете мати можливість не тільки приємно провести час в оточенні робіт цієї відомої української художниці, а і придбати ті роботи, які найбільше западуть у душу.

Вибрані роботи Олени Звір

Прокрутка до верху